Osobní údaje našich klientů, obchodních partnerů, dodavatelů, zaměstnanců zpracováváme pouze v nezbytně nutném rozsahu, za účelem řádného plnění obchodních smluv, příp. pracovněprávních smluv a v souladu s národními a evropskými předpisy na ochranu osobních údajů. Tím, že nám svoje osobní údaje poskytujete potvrzujete, že jste s těmito zásadami o ochraně osobních údajů seznámeni a rozumíte jim. Více informací


Kam vyrazit v Harrachově?

Aprtmány u lanovky - příroda

Lyžování, běžecké trasy, sportovní aktivity v létě i v zimě, cyklotrasy a tipy na výlety.

V bezprostřední blízkosti se nachází stanice čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu, ze které vede černá červená a modrá sjezdovka, část červené sjezdovky je upravena pro večerní lyžování. Podrobnosti (plánek, ceník, jízdní řád) na najdete na www.skiareal.com

Aprtmány u lanovky - příroda2

Naproti apartmánům se nachází dojezdový stadion nejbližších běžeckých okruhů. Jsou zde i lyžařské školy. Ve vzdálenosti 5 minut chůze je pak další sjezdovka určená pro začátečníky s večerním lyžováním.

V létě je 3 minuty chůze vzdáleno lanové centrum (horolezecká stěna + trampolína), terénní dráha pro čtyřkolky , půjčovna koloběžek.

Aprtmány u lanovky - příroda3

V okolí najdete nepřeberné množství dalších krásných cyklotras a běžeckých okruhů nejen po okolí Harrachova, ale také do Jizerských hor nebo do Polska. Zejména v oblasti Jakuszyce se nachází množství bezvadně upravovaných běžkařských tras ( FIS), v létě je pak možno tyto trasy využít k cyklistice. Tyto trasy navíc volně navazují na české trasy v Jizerských horách. Jakuszyce jsou přístupné od nádraží Harrachov, kam je možné několikrát denně dojet autobusem z autobusového nádraží vzdáleného vzdáleného 8 minut chůze či ze zastávky v centru Harrachova cca 5 minut.
jízdní řád Kořenov - Szklarska Poreba Górna - Jelenia Góra

Aprtmány u lanovky - příroda

V Harrachově najdete i koupaliště s mingolfem a tenisovými kurty, bobovou dráhu nebo menší golfové hřiště, sportcentrum , kde je možné si zahrát squash, navštívit posilovnu a nebo si užívat s přáteli vířivku.

Vzdálenější výlety.

Liberec – Ještěd, Sportcentrum Babylon -Aquapark , ZOO, Botanická zahrada, plavecký bazén
Jablonec nad Nisou - Muzeum skla a bižuterie, plavecký bazén,
Sklarska Poreba
Špindlerův Mlýn
Státní zámek Hrubý Rohozec, Sychrov, Malá Skála
Bozkovské dolomitové jeskyně (33 km).