Osobní údaje našich klientů, obchodních partnerů, dodavatelů, zaměstnanců zpracováváme pouze v nezbytně nutném rozsahu, za účelem řádného plnění obchodních smluv, příp. pracovněprávních smluv a v souladu s národními a evropskými předpisy na ochranu osobních údajů. Tím, že nám svoje osobní údaje poskytujete potvrzujete, že jste s těmito zásadami o ochraně osobních údajů seznámeni a rozumíte jim. Více informací


Apartmány U Lanovky

Apartmány U Lanovky v Harrachově - koupelna

Každý apartmán tvoří předsíň, obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, myčka na nádobí, varná deska, plnohodnotná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, touster), rozkládací plnohodnotné dvojlůžko, jídelní kout a televize se SAT příjmem. V druhé místnosti je manželské dvojlůžko a další rozkládací lůžko. Každý apartmán má vlastní příslušenství – koupelnu se sprchovým koutem a WC. V obytné místnosti je zásuvka na připojení k internetu. Datový kabel není součástí vybavení apartmánu. Kabel je možno bezplatně zapůjčit oproti záloze 200,-Kč. Apartmán č. 1 má navíc balkon.

Apartmány U Lanovky v Harrachově - obývák

Každý apartmán má ve vstupní hale uzamykatelnou skříň na lyže a snowboardy. K dispozici je také centrální vysoušeč lyžařských bot napojený na ústřední topení.

V létě je možnost využití zahrady k posezení s přáteli a pro cyklisty je k dispozici kapacitní kolárna.

Apartmány U Lanovky v Harrachově - ložnice

Parkování je zajištěno pro jedno vozidlo na apartmán.

Internet, parkování i kolárna je v ceně ubytování.

Apartmány nemají bezbariérový přístup.

Apartmány, včetně společných prostor, jsou nekuřácké.

Ubytování je poskytováno bez stravy. V sousedství se ale nachází mnoho restaurací a známá místní pekárna U Vokřínků,kde je možné objednat jakékoliv i větší množství slaného či sladkého pečiva.

Apartmány U Lanovky v Harrachově - obývací pokoj Apartmány U Lanovky v Harrachově - ložnice Apartmány U Lanovky v Harrachově - obývací pokoj Apartmány U Lanovky v Harrachově - obývak lidi Apartmány U Lanovky v Harrachově - kuchyně lidi Apartmány U Lanovky v Harrachově - koupelna lidi Apartmány U Lanovky v Harrachově - ložnice lidi

Apartmán č.1

Půdorys

apartmán č. 1 - půdorys - ubytování v Harrachově

Apartmán č.1 ....

Rezervace  |  Ceník

Apartmán č.2

Půdorys

apartmán č. 2 - půdorys - - ubytování v Harrachově

Apartmán č.2 ....

Rezervace  |  Ceník

Apartmán č.3

Půdorys

apartmán č. 3 - půdorys - ubytování v Harrachově

Apartmán č.3 ....

Rezervace  |  Ceník

Apartmán č.4

Půdorys

apartmán č. 4 - půdorys - ubytování v Harrachově

Apartmán č.4 ....

Rezervace  |  Ceník